![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2014/09/20140903-DSC_0136.jpg)
Керівництво батальйону патрульної служби міліції особливого призначення “Азов” місцем облаштування одного із своїх навчально-мобілізаційних центрів свідомо обрало Полтаву. Адже це – центр України, тому закріплення бойових позицій тут є необхідним. Нещодавно відбулося офіційне відкриття навчально-мобілізаційного центру спецбатальйону “Азов”, що має назву “Полтавщина”. Підготовчі роботи для його створення тривали місяць, починаючи від пошуку місця для облаштування […]