Результативна перемога

П’ятий тур для кременчуцького “Кременя” виявився найрезультативнішим у цьому сезоні. Підопічні Сергія Свистуна приймали “Енергію” з Нової Каховки. На 16-й хвилині рахунок відкрили гості, але за мить “Кремінь” відігрався. Небезпечний простріл з лівого флангу в штрафному майдачику замкнув Ченбай – 1:1. Господарі у першому таймі могли вийти вперед, але після однієї з атак м’яч влучив у стійку воріт “енергетиків”. Ще цікавіше стало у другій половині. Спочатку суперник намагався заволодіти ініціативою, але наші земляки зробити це не дозволили і значно додали самі. На 77-й хвилині за порушення правил арбітр призначає пенальті. Іванов не схибив – 2:1. Через три хвилини відзначається Степанчук – 3:1. Але гості здаватися не збиралися. Згодом суддя знову призначає пенальті, цього разу у ворота “Кременя” – 3:2. Наприкінці поєдинку Кунєв пресингує захисника, відбирає “шкіряного” і пасує на Степанчука. Сергій забиває свій другий м’яч у матчі й четвертий для команди – 4:2.
По закінченні гри Сергій Свистун зазначив, що надмірні емоції дещо заважали його підопічним, але команда здобула три очки і готується до подальших зустрічей.