Дорогі земляки! Браття і сестри!

24 серпня ми відзначаємо найбільше державне свято – День Незалежності України.
Одвічна мрія українського народу, висловлена пророчими словами геніального поета Тараса Шевченка про “сім’ю вольну, нову”, здобувалася в запеклій боротьбі не одного покоління українців.
Нашу свободу відстоювали видатні патріоти: Михайло Грушевський, Симон Петлюра, Євген Коновалець, Степан Бандера. І нарешті 23 роки тому Верховна Рада України проголосила Акт про незалежність України.
Але згадаймо історію. Тоді, 24 серпня 1991 року, купка політичних пройдисвітів під назвою “ГКЧП” намагалися повернути радянську імперію ціною жертв мирних людей.
Нині історія повторюється. Знову в Москві знайшовся політик, що прагне відродити Радянський Союз на крові. Знову він готовий жертвувати сотнями і тисячами життів.
Та за ці роки Україна змінилася. Ми вдихнули повітря свободи і навчилися відстоювати свою незалежність.
Ми відроджуємо свою армію, ми допомагаємо людям, чиї домівки окупував ворог, ми відчуваємо підтримку всього цивілізованого світу в цій святій боротьбі за свободу. На Майдані Гідності, а нині й на Сході України народжується не етнічна, а політична українська нація.
Дорогі земляки! День Перемоги близький. Ми звільнимо свою землю і почнемо будувати справді заможну, демократичну, процвітаючу країну. Слава Україні!

Віктор БУГАЙЧУК,
голова обласної державної адміністрації.

Print Friendly, PDF & Email
Ви можете залишити коментар, або Трекбек з вашого сайту. Друкувати Друкувати

Залишити комментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.