Керівники Полтавської та Чернігівської обласних рад відвідали зону АТО

Керівники Полтавської та Чернігівської обласних рад Петро Ворона і Микола Звєрєв доставили вантаж з гуманітарною допомогою у зону проведення антитерористичної операції на Сході України. Керівники областей поспілкувалися із командирами та особовим складом військових частин, визначили проблеми, які потребують першочергового розв’язання. Під час зустрічі зазначалося, що умовами проживання, харчуванням військовики задоволені. Наразі залишається проблема з бронежилетами та шоломами, над розв’язанням якої спільними зусиллями працюють органи місцевого самоврядування, виконавчої влади та громадськість.
У поїздці також брав участь депутат Полтавської обласної ради, головний лікар Полтавської 4-ї міської клінічної лікарні Леонід Куроєдов.
Петро Ворона та Леонід Куроєдов передали батальйону “Київська Русь” два комплекти окулярів нічного бачення, які було закуплено на кошти, зібрані полтавськими медиками.
“Мабуть, сьогодні медики найбільше розуміють, що таке війна. Краще закупити таке обладнання, щоб було менше жертв і, дай Бог, щоб менше було роботи у наших госпіталях”, – наголосив Петро Ворона. У свою чергу Леонід Куроєдов відзначив, що медики не можуть залишатися байдужими і підтримують відважних патріотів, які, ризикуючи своїм життям, стоять на сторожі безпеки нашої країни.
Голова обласної ради Петро Ворона також розповів, що напередодні Дня Незалежності полтавські артисти проведуть концерти для наших земляків.

Прес-служба
Полтавської обласної ради

Print Friendly, PDF & Email
Ви можете залишити коментар, або Трекбек з вашого сайту. Друкувати Друкувати

Залишити комментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.