Тепловізор від медиків

Фахівці медичної галузі не лишилися осторонь забезпечення наших земляків, учасників антитерористичної операції на Сході України. Лікарі обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського, обласного клінічного онкодиспансеру, Полтавської ЦРЛ, 4-ї та 2-ї міських клінічних лікарень, 3-ї міської клінічної поліклініки, дитячої міської лікарні, комунальної установи “Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2”, а також співробітники Української медичної стоматологічної академії разом зібрали 163 тисячі гривень. На ці кошти було закуплено новітнє технологічне обладнання, зокрема тепловізор та 4 комплекти окулярів нічного бачення.
Депутат обласної ради, головний лікар 4-ї міської клінічної лікарні Леонід Куроєдов наголосив: “Лікарі не можуть бути байдужими до потреб захисників Вітчизни. Для нас вкрай важливо долучитися до підтримки земляків, відважних патріотів, які, ризикуючи своїм життям, стоять
на сторожі безпеки нашої держави”.

Надія КОСТІНА
Журналіст

Print Friendly, PDF & Email
Ви можете залишити коментар, або Трекбек з вашого сайту. Друкувати Друкувати

Коментарів до запису: 1

  1. ірина сказав:

    Шановна Надія Костіна! Кошти для придбання тепловізорів здавали не тільки ЛІКАРІ. В лікарнях працюють і медичні сестри, і санітарки, і технічні працівники. Всі вони теж залучились до даної Акції. В штатах лікарні вони складають дві третини.

Залишити комментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.