“Кремінь” – “Гірник-Спорт” – 2:0

У  попередньому етапі Кубка України з футболу кременчуцький “Кремінь” вдома приймав комсомольський “Гірник-Спорт”. Цей матч викликав справжній ажіотаж. Більше півтори тисячі місцевих вболівальників заповнили вщент трибуни місцевого стадіону. Перед поєдинком присутні вшанували пам’ять трагічно загиблого почесного президента ФК “Кремінь” та члена піклувальної ради ФК “Гірник-Спорт” Олега Бабаєва.
“Гірники” вийшли на матч в оновленому складі. Їхній тренер дав можливість проявити себе виконавцям, які останнім часом мають небагато ігрової практики. У порівнянні з останнім матчем здійснено вісім ротацій.
Щодо господарів, то у них були відсутні травмовані Вовкодав та Саркісян. Натомість у “старті” з’явився Черній, який і став героєм протистояння. Перший м’яч після помилки оборони гостей він забив уже на 1-й хвилині – 1:0. Далі територіальною перевагою заволодів “Гірник-Спорт”, однак захист кременчужан діяв надійно. А ось контратаки “Кременя” були гострими, і наприкінці тайму Черній знову відправив шкіряного у сітку воріт противника – 2:0.
У другій 45-хвилинці господарі переможний рахунок зберегли. Тож саме кременчуцькі футболісти далі продовжують боротьбу за Кубок України.