Перший матч “Ніки”

Дівчата із полтавської “Ніки” дебютували у футбольному чемпіонаті країни серед команд першої ліги групи “Б”. Вдома вони приймали миколаївську “Торпедочку”. Після восьмирічної перерви наші землячки знову грають у великий футбол. Полтавки останніми серед чотирьох учасниць групи “Б” вийшли на старт змагань. Матч проходив під “акомпанемент” шаленої зливи, та негода не завадила обом командам продемонструвати цікавий, видовищний, технічний і безкомпромісний футбол. Наші футзалістки вдало перекваліфікувалися у футболісток. Гості з пенальті відкрили рахунок – 0:1. Після перерви перший, історичний, гол “Ніки” на зеленому полі забила Валерія Єрмоленко – кращий бомбардир футзального чемпіонату країни 2013–2014 років, гравець національної збірної України, – 1:1. Згодом “Ніка” вийшла вперед. Відзначилася Таїсія Бабенко – 2:1. Але за кілька хвилин до фінального свистка “Торпедочка” відігралася – 2:2. На останніх секундах полтавки могли вирвати перемогу, але удар Валерії Єрмоленко зупинила поперечина. Наступний матч команда Олександри Лясковської проведе 7 червня в місті Умань Черкаської області з місцевою “Ятранню”.