Переможний дубль

Гравці ФК “Полтава” здобули чергову перемогу. Цього разу команда Іллі Близнюка вдома переграла ФК “Миколаїв” – 2:0. У першому таймі полтавці свої моменти не реалізували, а ось у наступній 45-хвилинці героєм матчу став Насібулін. Саме він протягом 10 хвилин двічі засмутив гостей. Далі “біло-чорні” дещо збавили оберти і спокійно довели матч до перемоги.
На цій зустрічі були присутні головний тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець та старший тренер полтавської “Ворскли” Василь Сачко.
Кольори ФК “Полтава” захищали: Кучинський, Зозуля, Бутенін, Парамонов, Чебатаєв, Турчанов (Зеленевич, 56), Лісовий (Піднебений, 68), Насібулін, Шевчук (Даудов, 77), Шаврін, Хобленко (Боровець, 87).
Наступний матч наші футболісти зіграють у суботу, 26 квітня, в Охтирці з командою “Нафтовик-Укрнафта”.