“Ворскла” перемогла “Металіст”

Готуючись до чемпіонату України з футболу в Прем’єр-лізі, який поновиться 16 березня, футболісти полтавської “Ворскли” у Харкові перемогли місцевий “Металіст” – 1:0. На 19-й хвилині відзначився півзахисник “зелено-білих” Чеснаков. У другому таймі, незважаючи на небезпечні моменти біля воріт обох команд, сім тисяч уболівальників, присутніх на матчі, забитих м’ячів не побачили.
Сподіваємося, ця перемога додасть підопічним Василя Сачка впевненості й настрою перед офіційними матчами.
За наших земляків грали: Непогодов, Пердута, Даллку, Ткачук, Сапай, Маркоскі (Романчук, 64), Дедечко, Чеснаков, Турсунов, Міщенко (Бараннік, 62), Янузі (Скляр, 22).
У рамках чергового туру чемпіонату України з футболу у Прем’єр-лізі “Ворскла” у неділю, 16 березня, вдома прийматиме луганську “Зорю”.