Тренувальні дербі земляків

Гравці ФК “Полтава” свій останній тренувальний матч у Криму зіграли внічию – 0:0 – з командою Прем’єр-ліги “Таврія” із Сімферополя. Після повернення додому підопічні Іллі Близнюка провели товариський поєдинок з аматорським клубом “Нове життя” із села Андріївка Машівського району. Полтавці переконливо перемогли – 6:1. Голи забивали: у “Полтави” – Даудов, Піднебенний, Хобленко, Насібулін, Субочев, Шаврін; у “Нового життя” – екс-чемпіон України Олександр Мелащенко.
Матчі чемпіонату з футболу в першій лізі розпочнуться 29 березня. ФК “Полтава” на виїзді зіграє із чернігівською “Десною”.
***
Футболісти та тренери “Кременя”, враховуючи фінансові можливості, погодні умови та власну інфраструктуру клубу, готуються до продовження чемпіонату в Кременчуці. За словами головного тренера Сергія Свистуна, збори в Євпаторії пройшли на належному рівні, все заплановане вдалося виконати.
Черговий контрольний поєдинок футболісти з наддніпрянського міста зіграли з молодіжним складом полтавської “Ворскли” і перемогли – 1:0. У другому таймі єдиний м’яч забив Тининик.
Стало також відомо, що до кінця чемпіонату кольори команди захищатиме Бацула. Матчі чемпіонату України серед команд другої ліги мають поновитися 29 березня.
***
ФК “Карлівка” провів чергові контрольні поєдинки. Спочатку зіграв унічию – 1:1 – із комсомольським клубом “Гірник-Спорт”. На 69-й хвилині рахунок із пенальті відкрив карлівчанин Пономаренко, а за кілька хвилин до фінального свистка “гірники” відігралися. Також із одинадцятиметрової позначки відзначився Кірієнко.
Згодом ФК “Карлівка” поступився у тренувальній зустрічі юним футболістам із команди “Ворскла” U19 – 1:2.
Свою першу офіційну гру року ФК “Карлівка” проведе 29 березня на виїзді в Дніпродзержинську, де зіграє із лідером ліги – місцевою “Сталлю”. У карлівській команді сталися суттєві кадрові зміни. Отримали статус вільних агентів і залишили ФК “Карлівка” воротар Роман Чумак, захисники Ігор Носарєв, Олександр Артьоменко, Єгор Бідний, півзахисники Максим Гаврась, Олександр Ничипорук, Богдан Поляхов, Дмитро Добрянський, нападники Ігор Фомич, Юрій Перін, Євген Співак. ФК “Карлівка” поповнили вихованці полтавського футболу 1995–1998 р. н. В останній день трансферного вікна клуб дозаявив воротаря Євгенія Каравана, захисників Андрія Савенкова та Олександра Писаренка, півзахисників Владислава Демчука, В’ячеслава Марусича, Олексія Гуловича, Артура Шийка та нападника Владислава Петришина. Нагадаємо: раніше угоди з клубом підписали захисник Іван Мануляк та нападник Віктор Щекальов. Усі вони – вихованці полтавської ДЮСШ “Молодь” (старший тренер – Сергій Ходирєв).