“Ворскла” на фініші підготовки

У першому контрольному матчі третього й останнього тренувального збору в Туреччині полтавці досить легко переграли восьму команду чемпіонату Китаю “Ханджоу-Грінтаун” – 4:1. У складі нашої команди голи забивали Сапай, Яховіч, Дедечко і Янузі.
“Ворскла” грала двома складами:
1-й тайм: Непогодов, Романчук, Даллку, Ткачук, Сапай, Турсунов, Дедечко, Чеснаков, Кривошеєнко, Міщенко, Яховіч.
2-й тайм: Богуш, Пердута, Курілов, Даллку, Романчук, Скляр, Маркоскі, Дедечко, Громов, Турсунов, Янузі.
У команді Василя Сачка на перегляді знаходиться колишній гравець національної збірної, лівий захисник Олександр Романчук. До цього на цю позицію пробували, але безуспішно, бразильця Лео Велозу та Ігоря Ощипка.
Наступним суперником “ворсклян” була краснодарська “Кубань”. Тут зафіксована нічия – 0:0.
Кольори “Ворскли” захищали Непогодов, Романчук, Даллку, Курілов (Ткачук, 46), Пердута (Сапай, 46), Турсунов, Дедечко (Скляр, 46), Чеснаков (Маркоскі, 48), Громов (Кривошеєнко, 61), Міщенко, Яховіч (Янузі, 46).
Разом із основним складом у Туреччині перебуває і склад молодіжний. Підопічні Володимира Прокопиненка спочатку зіграли внічию (1:1) з румунським клубом “Клічень”. Гол у полтавців забив Одарюк. А згодом хет-трик Баранніка та м’ячі, забиті Яременком і Авраменком, принесли перемогу (5:1) над молодіжним складом пермського “Амкара”.