“Полтава! Браво, дівчата!”

Жіноча збірна України майже з хвилинною перевагою перемогла на етапі Кубка світу в жіночій естафеті в австрійському місті Хохфільцені. Наші спортсменки фінішували з прапором українських уболівальників біатлону, на якому є напис “Полтава! Браво, дівчата!” У складі збірної України виступали Юлія Джима, Олена Підгрудна, Віта і Валентина Семеренки. Вони фінішували із результатом 1 година 13 хвилин 09,2 секунди. На 56,3 секунди від наших дівчат відстала збірна Німеччини, на хвилину і вісім десятих секунди – збірна Франції. Після цієї перемоги на етапі Кубка світу жіноча естафетна збірна України очолила залік естафетних гонок, а в Кубку націй вийшла на друге місце з відставанням від збірної Норвегії лише на 9 пунктів.