“Фаворит” здолав лідера

Після двох поразок у минулому турі лубенський “Фаворит” мав реабілітуватися на власному майданчику. Тим більше, що до Полтави приїхав несподіваний лідер чемпіонату. Команда з Вінниці “ВНАУ” вперше у своїй історії одноосібно очолила турнірну таблицю української суперліги. До речі, перед матчами шостого туру головний тренер цієї команди Олександр Бондаренко повідомив інтернет-виданню 20minut.ua про те, що останній раз волейболісти отримували гроші ще за серпень, команда залишилась без тренувальної бази. І все  ж вінничани зуміли стати лідерами змагань.
У першому матчі на початку “Фаворит” продовжував шукати свою гру. Амбітні гості вели у рахунку протягом майже всього сету і виграли його – 25:17. У другій, третій та четвертій партіях господарі нарешті оговталися і почали демонструвати притаманний їм волейбол. Як наслідок – три поспіль перемоги лубенців (25:17; 25:19 і 25:21). Кращими гравцями у нашій команді були Віталій Сухінін та Віталій Осадца.
У матчі-відповіді “Фавориту” довелося ще важче. Після складної перемоги – 26:24 – розпочалися своєрідні волейбольні гойдалки. Лубенці вигравали, вінничани наздоганяли – 21:25; 27:25; 19:25, і загальний рахунок стає 2:2. Доля поєдинку вирішується на тай-брейці. Його краще проводить “Фаворит” – 15:12. Таким чином наші земляки здобули 5 очок з шести можливих і обійшли “ВНАУ” в турнірній таблиці. Цікаво, що у п’яти з восьми зіграних матчів за останні два сезони між цими суперниками доводилося грати додаткову партію.
Наступні матчі наші земляки зіграють 13 і 14 грудня у Дніпропетровську з дебютантом суперліги – командою “Дніпро”.