“Ворскла” – “Карпати” – 2:2

Найчастіше у Полтаві суперники грали між собою внічию – 9 разів за 21 матч. Причому сім поєдинків завершилися з рахунком 0:0. Не виявила переможця і календарна гра нинішнього чемпіонату. Сачко у старті виставив потужну атакувальну ланку – Ребенок, Янузі, Громов на чолі з Яховічем. Але і “Карпати” не відсиджувалися в обороні. Вже на початку гри після серії стандартів відзначається Зеньов. “Ворскла” швидко відігралася. Чеснаков головою замкнув подачу Ребенка з кутового, який він і заробив. Далі полтавцям довелося знову відіграватися. У середині першого тайму Костевич метрів із сорока феноменальним ударом змусив капітулювати Непогодова. Видовищна гра, хоча і з великою кількістю дрібних фолів, тривала й надалі. Ще до перерви наші земляки рахунок зрівняли. І знову після стандарту. Цього разу штрафний із флангу, і Даллку, який повернувся після дискваліфікації, забиває – 2:2. На цьому гольовий тайм закінчився. Після перерви Сачко міняє Янузі на Міщенка. Гра триває за сценарієм першого тайму, але без голів і небезпечних моментів. Та й темп дещо впав. Далися взнаки високі швидкості під час першої 45-хвилинки. Але відчувалося, що обидві команди грали на перемогу. Львів’яни втратили реальну нагоду забити третій м’яч, коли гравець гостей за десять хвилин до закінчення матчу, пробиваючи головою, не влучив у ворота. Могли вирвати перемогу і “ворскляни”, але не судилося. У підсумку – 2:2, рахунок, із яким наша команда закінчує матч у цьому сезоні вже вчетверте.
У звітній грі за наших земляків грали: Непогодов, Пердута, Ткачук, Даллку, Сапай, Чеснаков, Дедечко, Ребенок, Янузі (Міщенко, 46), Громов (Маркоскі, 79), Яховіч (Скляр, 88).
Результати інших матчів 16-го туру: “Іллічівець” – “Металург” З – 3:1, “Зоря” – “Таврія” – 0:0, “Говерла” – “Шахтар” – 0:2, “Металург” Д – “Металіст” – 3:0, “Чорноморець” – “Севастополь” – 2:0,  “Волинь” – “Динамо” – 1:4.
Наступну гру наші футболісти проведуть у суботу, 23 листопада, у Полтаві з одеським “Чорноморцем”.