Домашня нічия

У  суперника ФК “Полтава” через фінансові труднощі й невиразну гру в попередніх турах настрій був не найкращий. Попри чутки, що ФК “Суми” взагалі до Полтави не приїде, головний тренер гостей пообіцяв дати справжній бій. І це сумчанам вдалося зробити, навіть у меншості. Незважаючи на теплу і сонячну погоду, вболівальників “Полтави” на стадіоні було дуже мало. У першому таймі тривала рівна гра. Створювати небезпечні моменти заважало тверде і жорстке поле. На 32-й хвилині за фол останньої надії арбітр матчу вилучив гравця гостей, і полтавці почали грати у більшості. Але це спрацювало проти наших футболістів, і згодом “Суми” рахунок відкрили. Чи не перший удар по воротах “Полтави” виявився влучним. Даудов виграв боротьбу в штрафному майданчику і невідпорно пробив – 0:1. Господарі з початком другого тайму взялися зрівнювати рахунок. Після навісу з правого флангу передачу замкнув Шаврін – 1:1. Далі, як не дивно, але сумчани у меншості частіше володіли м’ячем. В останні хвилини “Полтава” намагалася здобути перемогу, але виконавської майстерності для цього бракувало.
Кольори ФК “Полтава” захищали: Борисенко, Цапій, Жданов, Даценко, Зозуля, Турчанов, Фаворов (Деркач, 71), Нурідінов, Шаврін, Зеленевич (Коваленко, 88), Тимченко (Каськов, 90).
Наступний матч полтавці зіграють у суботу, 16 листопада, в Алчевську з місцевою “Сталлю”.