“Олімпік” – “Полтава” – 3 : 1

Після вимушеної перерви, викликаної скандальними заявами про зняття ФК “Полтава” з чемпіонату, футболісти врешті поїхали на перший для себе матч другого кола. У Донецьку вони зустрічалися з лідером нинішньої першості – місцевим “Олімпіком”. Із перших хвилин господарі заволоділи ініціативою на полі, намагаючись постійно диктувати свої умови. Полтавці стримували їхній натиск і все ж під завісу першої половини зустрічі пропустили м’яч. У другому таймі ФК “Полтава” заграв жвавіше, створивши кілька небезпечних моментів біля воріт господарів. Утім старання наших земляків так і не увінчалися успіхом. Натомість “Олімпік” ще двічі розписався у воротах голкіпера “Полтави” – 3:0. На останній хвилині зустрічі полтавці все ж забили гол престижу, відзначився Тим-                          ченко – 3:1.
У звітній зустрічі за наших земляків грали: Борисенко, Зозуля, Фаворов, Жданов, Чеботаєв (Цапій, 65), Деркач (Тимченко, 73), Турчанов, Зеленевич, Коваленко (Семененко, 46), Шевчук, Хобленко (Каськов, 59).