Ветеранські медалі

У  Білій Церкві Київської області проходили традиційний міжнародний марафон та чемпіонат України. У змаганнях брали участь близько двохсот атлетів різного віку з багатьох країн світу. Полтавець, 50-річний Станіслав Мошляк, у віковій категорії 50–54 роки подолав марафонську дистанцію за             2 години 57 хвилин 22 секунди. Цей результат став найкращим на першості України. А у міжнародному марафоні наш земляк виборов “срібло”.
Полтавець Олександр Лукошин серед ветеранів у віковій групі 65–69 років на класичній дистанції марафону завоював бронзову медаль, фінішувавши із результатом 4 години                2 хвилини 38 секунд. Швидшими за нього були лише киянин Микола Плюйко та Микола Григор’єв із Сімферополя. У загальнокомандному заліку збірна Полтавщини посіла тринадцяте місце.