Спартакіада сильних духом

ДОСЯГТИ спортивних вершин можна навіть тоді, коли виникли проблеми зі здоров’ям унаслідок виробничої травми. Це довели учасники першої Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці “Сила духу”, яка нещодавно відбулася в Алушті (АР Крим). Збірна команда Полтавщини, у складі якої були  переможці І обласної спартакіади серед інвалідів праці (про турнір “Зоря Полтавщини” докладно розповідала в одному з попередніх номерів), посіла почесне п’яте загальнокомандне місце. Наша землячка Оксана Демянко завоювала першість у змаганнях із настільного тенісу, а Сергій Мельник виборов друге місце в армспорті (вагова категорія – до 90 кілограмів). Про підсумки змагань на прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини” розповіли переможці спартакіади, а також начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Полтавській області, депутат обласної ради Володимир Козуб, голова обласної організації ФСТ “Спартак” Володимир Рубан. Зокрема зазначалося, що полтавці в Алушті змагалися у 6 видах спорту: з шахів, шашок, армспорту, дартсу, бомбаскету, настільного тенісу. Загалом участь у спартакіаді взяли майже 300 команд. Це – понад 1500 учасників. Організатором турніру виступив Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.