Дванадцять медалей різного гатунку

У  столиці Болгарії Софії відбулися ХХІІ Всесвітні літні Дефлімпійські ігри (для спортсменів із вадами слуху). За їх підсумками збірна України завоювала 88 медалей. Вагомий внесок у її скарбничку внесли полтавські спортсмени. В особистих, командних та естафетних першостях вони здобули 12 медалей. Інна Мажара у змаганнях із карате, розділ “куміте”, завоювала золоту й бронзову медалі. Срібних нагород удостоєні: легкоатлет Микола Кулик – у бігу на 400 метрів з бар’єрами та в естафеті 4х100 метрів; Руслан Ніколаєнко – у спортивному орієнтуванні бігом; Родіон Причина, Олександр Верещака, Ігор Хозяїнов, Володимир Рій, Віктор Пустовіт – у турнірі з футболу. Бронзовими призерами Ігор стали Олег Білоконь – у метанні диска та штовханні ядра; Максим Беленок та Олександр Кальник – у карате, розділ “куміте”. Геннадій Закладний у настільному тенісі здобув срібну і бронзову нагороди.
Наступні Всесвітні літні Дефлімпійські ігри відбудуться у 2017 році в столиці Туреччини Анкарі.