Такі різні результати

У чемпіонаті України з футболу в  другій лізі відбувся 4-й тур.
“Кремінь” (Кременчук) – “Славутич” (Черкаси) – 1:2
До звітного матчу “Славутич”, як і “Кремінь”, мав дві перемоги і поразку. Перше офіційне побачення між цими командами виявилося для кременчужан неприємним. Хоча вже на 28-й хвилині після розіграшу штрафного Івлєв відкрив рахунок – 1:0. У другому таймі гості контролювали гру. Після помилки центральних захисників “Славутич” зрівнює рахунок. А на 77-й хвилині черговий огріх кременчуцьких захисників – 1:2. Вирішального штурму “Кременя” глядачі так і не побачили.
ФК “Карлівка” – ФК “Тернопіль” – 0:0
Наші земляки догравали матч у меншості. За дві жовті картки вилучили Сергія Гриценка.
“Гірник-Спорт”(Комсомольськ) – “Енергія” (Нова Каховка) – 4:1
Ось хто відверто порадував, так це “Гірник-Спорт”. Команда Ігоря Жабченка розтрощила суперника. Хет-триком відзначився Ігор Кірієнко (став кращим бомбардиром ліги – 4 м’ячі). Ще один м’яч забив Олександр Ніколайчук.
Матчі 5-го туру відбудуться 11 серпня. Суперники полтавських команд: “Енергія” (Нова Каховка) – “Кремінь” (Кременчук); “Макіїввугілля” – ФК “Карлівка”; “Скала” (Стрий) – “Гірник-Спорт” (Комсомольськ).