Долю гри визначили останні хвилини

Після стартових 15-ти хвилин штурму у виконанні "Олександрії" гра поступово перейшла до центру поля. А в середині першого тайму в одній з нечастих атак гості зуміли відігратися. Після подачі зі штрафного центральні захисники господарів дозволили безперешкодно пробити Руслану Бідненко – 1:1.

Після встановлення рівноваги в рахунку гра переважно проходила у середині поля, де було більше боротьби, ніж конструктивних дій. І лише в останні 15 хвилин зустрічі господарі додали у швидкості, притиснувши полтавців до воріт. Але забити переможний м'яч їм вдалося тільки у компенсований арбітром час. Тож останні хвилини виявилися для наших земляків фатальними – 1:2. Втративши очки у звітній зустрічі, ФК "Полтава" опустився у турнірній таблиці на восьму сходинку.

У цьому матчі у складі полтавців грали: Романенко, Даценко, Кучеренко, Одинцов, Бессалов, Жданов, Сагайдак (Обревко, 81), Бідненко (Зеленевич, 67), Козоріз, Кіцута (Цапій, 76), Скепський (Сірик, 90+1).