“Динамо” – “Ворскла” – 3:0

Однак під завісу першого тайму гол у ворота "Ворскли" забив Мілевський. У другому таймі на поле вийшли “динамівці” Корреа та Шевченко. І події почали розгортатися трохи за іншим сценарієм. Кияни створювали небезпечні момент за моментом біля воріт Долганського. Їхні атаки втілилися ще у два забитих м'ячі – 3:0. Втім, “ворскляни” намагалися атакувати, загрозливо пробивали по воротах Будник та Ребенок. Та відквитати хоча б один м'яч їм так і не вдалося.

У звітній зустрічі наші земляки грали таким складом: Долганський, Даллку, Селін, Курилов, Чеснаков, Краснопьоров, Безус, Маркоскі, Ребенок (Будник, 54), Чичиков (Кривошеєнко, 53), Янузі (Баранник, 83).

Наступний матч "Ворскла" проведе 22 квітня вдома із луганською "Зорею".

Результати інших ігор 27-го туру: "Оболонь" – "Кривбас" – 0:0, ПФК "Олександрія" – "Дніпро" – 1:5, "Металіст" – "Іллічівець" – 0:0, "Металург" Д – "Арсенал" – 1:1, "Таврія" – "Чорноморець" – 2:0, "Карпати" – "Волинь" – 1:0, "Зоря" – "Шахтар" – 1:5.