“Ворскла” – “Шахтар” – 0:2

Гірники без особливої напруги здолали полтавців. На 27-й хвилині Селезньов змусив капітулювати Долганського, а у другому таймі, на 49-й хвилині, рахунок подвоїв Тейшейра. Відверто гострих моментів біля воріт гостей за всю гру “ворскляни” так і не зуміли створити. Лише під завісу зустрічі спробували організувати щось схоже на фінальний штурм. Втім, певно, то був не їхній день… Отож поразка – 0:2.

У звітній зустрічі наші земляки грали таким складом: Долганський, Краснопьоров, Безус, Кривошеєнко, Пєсков, Чичиков, Западня, Янузі, Чеснаков, Оберемко, Курілов.

Наступний матч “Ворскла” проведе 7 квітня у Луцьку із місцевою “Волинню”.

Результати інших матчів 25-го туру: “Металург” Д – “Волинь” – 0:3, “Таврія” – “Дніпро” – 0:2, “Зоря” – “Іллічівець” – 2:2, “Оболонь” – “Карпати” – 2:0, ПФК “Олександрія” – “Арсенал” – 1:2, “Динамо” – “Чорноморець” – 3:1, “Металіст” – “Кривбас” – 1:1.