Поразка, що вселяє надію

Перша половина зустрічі у Полтаві виглядала продовженням матчу в Копенгагені. "Ворскляни" ніби все робили вірно, але якраз ця правильність дозволяла "ганноверцям" передбачати дії суперників. Спочатку "біло-зеленим" бракувало активності в діях. Це, врешті, й стало причиною дефіциту в два голи, котрий склався до перерви.

У другій 45-хвилинці у полтавців нарешті з'явилася жага до перемоги. Став тому головною причиною швидкий гол Курилова на 50-й хвилині чи настанови Павлова – невідомо. Проте саме цей тайм дав зрозуміти, що "Ворскла" все ще має шанси вийти з групи у наступний етап.

У звітному матчі наші земляки грали таким складом: Долганський, Даллку, Селін, Ткачук, Курилов, Чеснаков (Маркоскі, 75), Краснопьоров, Безус, Ребенок, Кривошеєнко (Громов, 85), Сачко (Янузі, 46).

В іншому матчі групи “В” бельгійський "Стандард" вдома із рахунком 3:0 розгромив датський "Копенгаген" і очолив групу.