Це вже сьома тематична виставка Леонова, який нині експериментує з поєднанням кількох жанрів образотворчого мистецтва. Валерій Леонов увійшов у пору осені – підсумків, роздумів, висновків. Тому на виставці, мов у дзеркалі, відображені й часи зародження цивілізацій, і бурхливе сьогодення. Раніше Валерій пробував себе на літературній ниві – писав оповідання, есе. Тепер за допомогою фарб і пензля “пише” свою образотворчу поему, початок якої вже оцінили на виставці численні відвідувачі.
“Образотворча поема” художника
Опубліковано: 25 Травня 2011
![Друкувати Друкувати](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/plugins/wp-print/images/printer_famfamfam.gif)