І знову Сачко!

Зі стартових хвилин обидві команди пішли в атаку, намагаючись забити у ворота суперників швидкий гол. Але це не приносило результат. На 16-й хвилині господарі створили небезпечний момент – на удар Краснопьорова встиг зреагувати досвідчений Шуховцев. Уже через пару хвилин дві стовідсоткові нагоди забити втратили спочатку Даллку, а згодом – і Маркоскі. Гості “огризнулися” на 29-й хвилині, коли після неузгоджених дій у захисті Чеснакова, Курилова і Величка мав відкривати рахунок Лазарович. І все ж саме “біло-зелені” мали реальні шанси відзначитися перед самісінькою перервою, але Осипенку не вистачило зовсім трішки після прострілу Кулакова.

У другому таймі картина гри не змінилася. Господарі атакували, гості ж упевнено діяли в захисті (до речі, у складі луганчан увесь матч відіграв колишній улюбленець полтавських уболівальників Григорій Ярмаш). Були близькими, щоб досягти успіху, Янузі, Єсін, Даллку, але не судилося. І все ж господарі “дожали” суперника. Із заміною (уже вкотре) на 75-й хвилині вгадав Микола Павлов, випустивши замість Янузі досвідченого Сачка. Василь за п’ять хвилин до завершення основного часу після передачі Кулакова (Денис у день гри відзначав свій 25-річний ювілей), хоча й з другої спроби, спрямував м’яч у сітку воріт. У такий спосіб форвард першим привітав Дениса з днем народження. Цей м’яч, який вивів наших земляків на шосту сходинку турнірної таблиці, став для Василя Сачка десятим у змаганні бомбардирів.

Результати інших матчів 27-го туру: “Таврія” – “Волинь” – 0:0; “Металіст” – “Карпати” – 1:1; “Металург” Д – “Арсенал” – 1:5; “Оболонь” – “Іллічівець” – 2:0; “Дніпро” – “Металург” З – 3:0; “Динамо” – “Шахтар” – 3:0; “Кривбас” – ПФК “Севастополь” – 3:1.

13. “Кривбас”            27         5         11        11        25:41   26

14. ПФК “Севастополь”       27         6          6         15        23:45   24

15. “Іллічівець”          27         5          8         14        37:61   23

16. “Металург” З       27         4          6         17        14:38   18

Наступну гру, яка буде надзвичайно важливою для обох суперників, наші земляки проведуть на виїзді у суботу, 7 травня, з київським “Арсеналом”.