За три тури до нагород

За останній тиждень “Динамо” зіграло два поєдинки, один із яких завершився ще до перерви. У матчі 24-го туру київський “Авіатор”, поступаючись господарям 13:18, на 28-й хвилині залишив майданчик (так тренери киян висловили своє невдоволення, на їхню думку, упередженим суддівством). Рішення по цій грі мало бути прийняте 5 травня на спільному засіданні комітету з організації та проведення змагань і суддівської комісії.

Результати інших матчів 24-го туру: ЗТР (Запоріжжя) – “Політехнік” (Донецьк) – 29:22; “Будівельник” (Бровари) – “Мотор-ЗНТУ-ЗАБ” (Запоріжжя) – 19:24; “Портовик” (Южний) – “Буревісник” (Луганськ) – 37:27.

А 3 травня підопічні Андрія Портного зіграли у Донецьку черговий поєдинок, в якому перемогли аутсайдера першості – місцевий “Політехнік” – 33:24. Перевага наших земляків стала відчутною лише в другому таймі, адже на перерву суперники пішли за нічийного рахунку – 13:13. Найрезультативнішим гравцем у полтавців став Олексій Пєсков, в активі якого 8 закинутих м’ячів.

Результати інших матчів 25-го туру: “Буревісник” – ЗТР – 22:32; “Мотор-ЗНТУ-ЗАБ” – “Портовик” – 33:29; “Авіатор” – “Будівельник” – 31:20.

Наступний поєдинок полтавці проведуть на своєму майданчику в суботу, 7 травня, з луганським “Буревісником”.