“Ворскла” – “Таврія”: втомлені сонцем

Плюс 30 на термометрі (й це о дев'ятнадцятій годині!), млява та абсолютно невидовищна гра на полі й незмінні нулі на табло – такий перебіг і підсумок поєдинку між двома останніми переможцями національного кубка з футболу. Спека вплинула навіть на активного Миколу Павлова, який зазвичай емоційно реагує і на суддівські рішення, і на дії своїх підопічних. Але того вечора і він виглядав занадто спокійним. Принаймні так здавалося з глядацьких трибун…
Полтавська “Ворскла” з самого початку гри заволоділа ініціативою на полі, але перше серйозне загострення поблизу воріт кримчан відбулося лише на 11-й хвилині: після навісу Кулакова головою пробивав Сачко, проте удар у кращого бомбардира команди вийшов не сильним, і голкіпер “Таврії” нейтралізував небезпеку. Наступний потенційно гольовий момент створили вже гості – захисники “Ворскли” дозволили Платону вийти віч-на-віч із воротарем, Долганський не без проблем, але відвів загрозу від воріт. Далі у полтавців були дві непогані нагоди відзначитися зі штрафного, але ні Громов, ні Селін так і не змогли “пробити” Старцева, який проводив свій останній матч у складі “Таврії”. Ось, власне, і всі цікаві моменти першого тайму.
Друга сорокап'ятихвилинка майже нічим не відрізнялася від попередньої: позиційна гра у центрі поля без особливих загострень поблизу штрафного майданчика. І тільки в останні 15 хвилин у матчі відбулося пожвавлення, та й то зусиллями винятково полтавських футболістів: непогано з меж штрафного пробивав Маркоскі, але прямо у руки голкіпера “Таврії”. Блискучу нагоду відзначитися змарнував Кулаков, якого “вивели на побачення” зі Старцевим, – Денис ударив вище воріт. А вже під завісу поєдинку перемогу “Ворсклі” міг принести Безус, який щойно вийшов на заміну, але знову виручив голкіпер сімферопольської команди. До речі, виникає резонне запитання: чому Павлов не випустив активного Безуса принаймні на 10 хвилин раніше? Хоча з тренерської позиції видніше…
Таким чином, “Ворскла” не змогла виграти і свій другий домашній поєдинок нинішнього чемпіонату.
Результати інших матчів 4-го туру: “Зоря” – “Карпати” – 2:2, “Дніпро” – “Оболонь” – 3:0, “Металург” Д – “Металіст” – 0:3, “Металург” З – “Волинь” – 0:1, “Кривбас” – “Іллічівець” – 1:0, “Севастополь” – “Динамо” – 0:3, “Арсенал” – “Шахтар” – 1:3.