Впевнена перемога “Ворскли”

Перший небезпечний момент у дебюті зустрічі створили гості, перевіривши реакцію Величка. Відповіддю став дальній удар Чеснакова. Поступово “ворскляни” нарощували темп, впевнено домінуючи на полі. На 18-й хвилині Даллку “прострілює” наліво, Маркоскі пропускає м'яч, поступаючись Ярмашу, той сильно б'є у дальню дев'ятку – 1:0. 32 хвилина: Янузі навішує м'яч, який головою переправляє у ворота гостей Маркоскі, – 2:0. У другому таймі гра йде на зустрічних курсах. Кілька разів гості втрачають шанс скоротити рахунок, але й не без старань голкіпера “біло-зелених”. Так само й “Ворскла” не використовує кілька нагод для взяття воріт. Але все ж таки остання крапка у цьому матчі була за нашими земляками. На 87-й хвилині воротаря “Іллічівця” змушує капітулювати Маркоскі після відмінної передачі Громова, який дебютував у основному складі, – 3:0. Блискуча та впевнена перемога “ворсклян”, якої вже давно чекали вболівальники.
У суботньому матчі наші земляки грали таким складом: Величко, Матвєєв, Даллку, Маркоскі (К), Кулаков, Сачко (Тимченко, 88), Медведєв, Янузі (Громов, 84), Ярмаш, Чеснаков, Єсін (Чичиков, 75).
Результати інших зустрічей 23-го туру: “Металург” Д – “Кривбас” – 0:1, “Металіст” – “Таврія” – 1:1, “Зоря” – “Динамо” – 0:2, “Арсенал” – “Металург” – 2:0, “Оболонь” – “Шахтар” – 0:1, “Дніпро” – “Закарпаття” – 1:0, “Карпати” – “Чорноморець” – 1:1.
Наступної суботи у 24-му турі “Ворскла” в Одесі гратиме з місцевим “Чорноморцем”.
Турнірне становище команд станом на 7 квітня ц.р.