Минулоріч сплатили податків понад 4 мільярди гривень

Приріст збору податків спостерігається в усіх сферах економіки. Зокрема промисловий комплекс області перерахував до бюджетів усіх рівнів податків і зборів на загальну суму 4,1 млрд грн. Це на 601,3 млн грн, або на 17,2%, більше, ніж у позаминулому році. В обробній промисловості зібрано 2,2 млрд грн, у добувній – 1,8 млрд грн. На підприємствах харчової галузі сплата податків збільшилася на 185 млн грн, у машинобудуванні – на 130 млн грн, у нафтопереробній галузі – на 52,4 млн грн.
Високі темпи збору податків досягнуто і в інших галузях. Зокрема в сільському господарстві надходження зросли на 43,4%, в будівництві – на 40,9%, у сфері транспорту і зв'язку – на 45,1%, у торгівлі – на 29,9%.
 Як наслідок, до бюджету додатково надійшло: від підприємств сільського господарства – 47,7 млн грн; будівельних організацій – 64 млн грн; підприємств транспорту та зв'язку – 49,5 млн грн; підприємств торгівлі – 52 млн грн.
Загалом за підсумками 2007 року збір податків по області до Державного бюджету склав 4 млрд 314 млн грн, що більше рівня попереднього року на 645 млн грн, або на 17,6%. Це вагомий внесок до загальнодержавної скарбниці.
До місцевих бюджетів області за минулий рік надійшло 1 млрд 362,8 млн грн податків та зборів, що більше позаторішнього показника надходжень в 1,4 разу, або на 397,4 млн грн. Приріст надходжень забезпечено за всіма бюджетоформуючими податками: податок із доходів фізичних осіб – в 1,5 разу, або на 350,6 млн грн; податок на прибуток підприємств комунальної власності – в 1,6 разу, або на 4 млн грн; плата за землю – на 21,3%, або на 21,4 млн грн; місцеві податки та збори – на 6%, або на 1,1 млн грн; єдиний податок для суб'єктів малого підприємництва – на 9,5%, або на 4,1 млн грн.
У 2007 році область у повному обсязі, на 106,5%, виконала бюджетні призначення по платежах до місцевого бюджету, затверджені органами місцевого самоврядування, додатково зібравши 83,5 млн грн. Виконання бюджетного розпису забезпечено по всіх провідних податках, які надходять до місцевого бюджету.
 Стабільне та своєчасне наповнення бюджетів у свою чергу дасть змогу збільшити фінансування закладів освіти, медицини, покращити вирішення багатьох соціальних питань на місцях.
У поточному році фахівці податкової служби області вдосконалюватимуть методи своєї роботи, дотримуючись стійких, прозорих та партнерських відносин між владою і бізнесом.
Print Friendly, PDF & Email
Ви можете залишити коментар, або Трекбек з вашого сайту. Друкувати Друкувати

Залишити комментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.