“АвтоКрАЗ” – компанія, що працевлаштовує та розвиває молодь

“АвтоКрАЗ” приєднався до підписантів “Українського Пакту заради молоді-2020”, бо вже досить давно є активною серед всеукраїнської спільноти компанією, що розвиває та працевлаштовує молодь. Ця подія сталася на форумі “Бізнес – молодь: ефект WOW від співпраці” .
Організатори форуму – Міністерство молоді та спорту України, Центр “Розвиток КСВ” та Фонд народонаселення ООН. Мета заходу – створення майданчика для діалогу між компаніями та активною молоддю з питань кар’єрного розвитку, покращення працевлаштування і створення робочих місць.
Кременчуцький автозавод, серед семи провідних компаній міста, що погодилися взяти участь у форумі й підписали Пакт, шукав на заході активну молодь, яка хотіла б пов’язати своє трудове життя із машинобудуванням.
Представник компанії презентував аудиторії ПрАТ “АвтоКрАЗ” та його продукцію, розповів потенціальним працівникам про можливості працевлаштування, вакансії, умови праці, стимулюючі програми, соцпакет тощо.
Зокрема зазначалося, що сьогодні машинобудування відчуває кадровий голод. Перш за все це стосується робітничих професій. “КрАЗ” – не виняток, така ж ситуація на вагонобудівному заводі та інших підприємствах, представники яких також прийшли на захід, плануючи залучити молодь до себе. На жаль, слюсарі, ремонтники, зварювальники та інші робітничі спеціальності сьогодні не в тренді. Молоді люди хочуть стати юристами, маркетологами, продавцями або робітниками за кордоном. Наразі “КрАЗ” потребує заповнення близько 300 вакансій, левова частка із яких – робітничі. “КрАЗ” запрошує енергійну, амбіційну молодь прийти на підприємство із 70-річною історією, яке є візитівкою Кременчука й України, лідером національного автомобілебудування. “КрАЗ” пропонує стабільну роботу, нехай і не захмарну, проте стабільну зарплату, дружний колектив, можливість розвиватися, отримати другу спеціальність, підвищити кваліфікацію. Навіть якщо у вас немає спеціальної освіти, фахівці “КрАЗу” в сучасному учбовому центрі автозаводу навчать обраній професії в теорії та на практиці, нададуть перше місце роботи, наставника. Та головне і найдорожче – “КрАЗ” дасть можливість здобути досвід, навчитися відповідальності та дисципліні, виробити внутрішній стрижень і багато іншого, що сприятиме у подальшому кар’єрному рості, значно підвищить конкурентоспроможність працівника на ринку праці.
Кременчуцький автозавод чекає на молоде, активне поповнення.

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Print Friendly, PDF & Email
Ви можете залишити коментар, або Трекбек з вашого сайту. Друкувати Друкувати

Залишити комментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.