“Ворскла” – “Зірка” – 2:1

У третьому турі чемпіонату України з футболу Ліги Парі-Матч полтавська “Ворскла” вдома приймала “Зірку” із Кропивницького. Із перших хвилин зустрічі гості заявили про свої наміри боротися за три очки. Діяли вони зібрано, моментами – гостро. Тож голкіперу полтавців довелося кілька разів рятувати команду після небезпечних випадів “Зірки”. Втім у рахунку все ж повели наші земляки, після автоголу на 20-й хвилині Оганесяна. Футболісти із Кропивницького виправили свою помилку вже через п’ять хвилин – 1:1. Далі полтавці докладали максимум зусиль, щоб вирвати перемогу. Інколи навіть бажання будь-що забити м’яч заважало осмисленості дій команди. І тільки на 84-й хвилині Загорулько вивів “зелено-білих” вперед – 2:1.
У звітній зустрічі за наших земляків грали: Шуст, Пердута, Даллку, Чижов, Матвієнко, Кравченко (Загорулько, 68), Чеснаков, Кадимян, Шарпар, Ребенок (Одарюк, 71), Коломоєць (Кулач, 90).
Результати інших матчів третього туру: “Сталь” – “Шахтар” – 1:2, “Динамо” – “Карпати” – 5:0, “Маріуполь” – “Чорноморець” – 3:0, “Олександрія” – “Зоря” – 1:1, “Олімпік” – “Верес” – 0:0.