Перший етап третього раунду

Завданням київського “Динамо” у 3-му відбірному раунді Ліги чемпіонів – не наступити на минулорічні граблі донецького “Шахтаря”. На цьому ж етапі торік “гірники” по пенальті поступилися швейцарському “Янг Бойзу”. Тепер цей клуб – суперник столичних футболістів. Вдома у першому поєдинку кияни здолали його з рахунком 3:1. Відзначилися Ярмоленко, Мбокані і Гармаш. Матч-відповідь відбудеться 2 серпня у Берні.
У 3-му відбірному раунді Ліги Європи ФК “Олександрія” на виїзді розписав мирову із румунською “Астрою” – 0:0. А донецький “Олімпік” вдома зіграв унічию з грецькою командою “ПАОК” – 1:1. Рахунок у зустрічі на 49-й хвилині відкрив олександрієць Біленький. Але втримати перемогу нашим співвітчизникам не вдалося. Через десять хвилин греки встановили статус-кво.