Сміттєвоз КрАЗ-5401 – вже у Запоріжжі

До Дніпрорудненської міської ради, що на Запоріжжі, прибула нова спецмашина на базі КрАЗу. Сміттєвозне та снігоочисне обладнання на шасі автомобіля КрАЗ-5401 Н2 змонтовано кременчуцьким виробником – компанією “Віва”, кінцевий пункт призначення – комунальне унітарне підприємство “Наш дім”.
Нове шасі КрАЗ-5401 Н2 вантажо- підйомністю 5 тонн, обране замовником як база, швидко набуває популярності серед комунальників, незважаючи на свій молодий вік (дата народження – грудень 2016-го). Високі технічні параметри, суперманевреність та надекономічність якраз і стали тими основними чинниками, що помітно виділяють його серед аналогів. Технічні характеристики автомобіля: колісна формула 4х2, двигун – Євро 5, чотирициліндровий дизельний рядний потужністю 170 кінських сил, що має поліпшені техніко-економічні показники по витраті пального. Коробка передач – шестиступінчаста механічна. Кабіна комфортабельна, двомісна, як і на всій лінійці машин для міста.
Універсальний спецавтомобіль КрАЗ-5401 має подвійне призначення. Він використовуватиметься як сміттєвоз, а взимку на нього додатково монтуватиметься снігоочисний відвал для розчищення доріг від снігу. Сміттєвоз призначений для збору твердих побутових відходів (ТПВ) із євроконтейнерів, їх ущільнення та транспортування дорожніми шляхами з твердим покриттям до місця утилізації. Навісне сміттєзбиральне обладнання має 12-кубовий бункер для ТПВ із масою завантаження в кузов 4200 кілограмів, бокову механізовану систему завантаження із гідравлічним приводом робочих органів, маніпулятор вантажопідйомністю 650 кілограмів.
Сніговий поворотний відвал шириною 2,5 метра має автоматичну систему керування, яка здійснюється водієм із кабіни.
Запоріжжя – ще один регіон на мапі України, де працюватиме нова потужна українська комунальна спецтехніка. Сподіваємося, що за “першою ластівкою” до Запорізької області відправляться автопилососи, поливально-прибиральні та інші спецавтомобілі на базі КрАЗу.
ПрАТ “АвтоКрАЗ” із задоволенням відзначає, що нова лінійка спецтехніки, над створенням якої підприємство активно працює останні кілька років, системно розширюється та послідовно просувається українськими містами та містечками. Місцеві територіальні громади, які значно зміцнилися фінансово після децентралізації влади, останнім часом частіше віддають перевагу національному виробнику – заводу “КрАЗ”. А Кременчуцький автозавод, у свою чергу, робить усе, аби задовольнити вибагливого споживача сучасною продуктивною технікою вітчизняного виробництва, яка працюватиме на благоустрій та економіку країни.

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Print Friendly, PDF & Email
Ви можете залишити коментар, або Трекбек з вашого сайту. Друкувати Друкувати

Залишити комментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.