Допомога військовополоненим Другої світової

Німецьким Бундестагом 21 травня 2015 року ухвалено рішення про те, що колишні радянські військовополонені мають право отримати грошову допомогу як визнання завданої їм кривди.
Військовослужбовці радянських збройних сил, які під час Другої світової війни з 22 червня 1941 року по 8 травня 1945 року перебували у німецькій неволі як військовополонені, можуть отримати одноразову виплату в розмірі 2 500 євро.
На грошову допомогу не існує законної вимоги, вона не може бути виплачена третім особам чи спадкоємцям. Заяву про виплату може подати тільки потерпіла особа або уповноважена нею особа.
На інтернет-сторінці Федерального відомства централізованих служб і невирішених майнових питань Німеччини розміщено формуляр заяви німецькою, англійською та російською мовами і подальшу інформацію: (http:www.badv.bund.de/DE/OffeneVermoegensfragen/Anerke nnungsleistungSowjetischeKriegsgefangene/inhalt.html).
Заяви у письмовому вигляді направляються на адресу зазначеного відомства: ВАРУ, DGZ Ring 12,         D-13086 Berlin. Закордонні представництва Німеччини по всьому світу приймають вказані заяви і перепроваджують їх далі.
Термін подання заяв закінчується 30 вересня 2017 року. При цьому йдеться про преклюзивний термін (призначений для виконання дії термін, після закінчення якого виконання дії позбавлене законного значення (правового результату).

Людмила КОРНІЄНКО,
директор департаменту
соціального захисту населення облдержадміністрації.

Print Friendly, PDF & Email
Ви можете залишити коментар, або Трекбек з вашого сайту. Друкувати Друкувати

Залишити комментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.