![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2017/01/IMG_20161220_124503-1.jpg)
У зоні проведення АТО з волонтерською місією вкотре побував настоятель Свято-Вознесенської церкви Котельви Микола Ковальов. Чергову поїздку в зону проведення АТО здійснив активний волонтер, настоятель Котелевського Свято-Вознесенського храму, протоієрей Микола Ковальов. Він побував, зокрема, в містечку Авдіївка Донецької області, у промисловій зоні, зустрівся з бійцями 72-ї окремої механізованої бригади, де служать і наші земляки. Транспорт […]