“Ворскла” – “Дніпро” – 1:2

У  15-му турі чемпіонату України з футболу Ліги Парі-Матч “Ворскла” вдома приймала “Дніпро”. Матч почався із серії виконання стандартів. Підопічні Василя Сачка вже до восьмої хвилини подали п’ять кутових. Потім на полі запанував двадцятихвилинний ігровий “штиль”. А далі – відразу два голи. Першими взяли ворота суперника “ворскляни”. Турсунов відправив м’яч у дальню “дев’ятку” – 1:0. Але вже через хвилину “дніпряни” зрівняли рахунок – 1:1. Половину другого тайму “ворскляни” провели в атаках. На жаль, безрезультатно. Гості ж, організувавши стрімку контратаку, вдруге засмутили полтавських вболівальників – 1:2.
За “зелено-білих” у звітному матчі грали: Шуст, Дитятьєв, Сапай (Пердута, 73), Сімінін, Чеснаков, Турсунов, Кобахідзе, Бартуловіч, Ткачук (Зарічнюк, 63), Ребенок, Загорулько (Хльобас, 46).
Результати інших поєдинків п’ятнадцятого туру: “Олімпік” – “Чорноморець” – 1:0, “Зоря” – “Олександрія” – 1:2, “Динамо” – “Сталь” – 2:1, “Шахтар” – “Карпати” – 2:1, “Зірка” – “Волинь” – 2:0.