“Карпати” – “Ворскла” – 1:0

У  чотирнадцятому турі чемпіонату України з футболу Ліги Парі-Матч полтавська “Ворскла” грала на виїзді із львівськими “Карпатами”.
Перший небезпечний момент у матчі організували наші земляки. Кобахідзе скористався помилкою львів’янина, пройшов уперед, віддав у центр на Коломойця, який пробив з-за меж штрафного. Голкіпер львів’ян Підківка зміг впоратися з ударом. “Карпати” відповіли небезпечним кутовим. Бланко-Лещук намагався поцілити в ближній кут, але обійшлося без голу. Пройшло ще кілька хвилин, і Бартуловіч пробивав з розвороту, після його удару м’яч пройшов мимо дальнього кута. А ось наступний кутовий вже вивів “Карпати” вперед. Той же Бланко-Лещук зміг найвдаліше зіграти в штрафному під час кутового та вразити ворота Шуста – 1:0.
Другий тайм розпочався на зустрічних курсах із невеликою перевагою гостей. “Карпати” ж організовували високий пресинг. Бланко-Лещук двічі у перші 15 хвилин тайму небезпечно пробивав по воротах Шуста. Але в обох випадках воротар “Ворскли” діяв надійно. У “зелено-білих” відзначимо удар Турсунова з-за меж штрафного, Підківка не без труднощів ліквідував загрозу. Надалі намагався забити Хльобас, пробивав небезпечно також Кобахідзе.
Останні хвилини зустрічі “ворскляни” провели в атаці, але вирвати бодай нічию у них не вийшло.
За “зелено-білих” у звітному матчі грали: Шуст, Сімінін, Дитятьєв, Чеснаков, Ребенок, Голодюк (Скляр 46), Кравченко, Одарюк (Турсунов, 46), Кобахідзе, Бартуловіч, Коломоєць (Хльобас, 64).
Результати інших поєдинків тринадцятого туру: “Волинь” – “Сталь” – 0:1, “Зірка” – “Олімпік” – 1:2, “Чорноморець” – “Зоря” – 0:0, “Дніпро” – “Динамо” – 1:2, “Олександрія” – “Шахтар” – 1:2.