Дві путівки до чвертьфіналу

Відбулися матчі 1/8 фіналу Кубка України з футболу. На цій стадії змагань за престижний трофей змагалися і дві команди з Полтавщини – представник вищого дивізіону ФК “Ворскла” та першоліговий ФК “Полтава”. Вони порадували своїх вболівальників, здобувши путівки до чвертьфіналу. “Ворскла” у Рівному з мінімальним рахунком перемогла місцевий “Верес”, який виступає у першій лізі, – 0:1. Єдиний м’яч на 34-й хвилині забив Коломоєць.
За “зелено-білих” грали: Шуст, Сімінін, Скляр, Кобахідзе (Пердута, 68), Турсунов, Бартуловіч, Чеснаков, Коломоєць (Хльобас, 36, Зарічнюк, 80), Голодюк, Дитятьєв, Ребенок.
ФК “Полтава” вдома приймав львівські “Карпати”. На 4-й хвилині Ковтун відкрив рахунок, на 43-й Трояновський подвоїв його. У другому таймі більш досвідчені львів’яни зуміли відіграти лише один м’яч – 2:1. Відтак команда Юрія Ярошенка вперше стала чвертьфіналістом національного Кубка.
Кольори ФК “Полтава” захищали: Кринський, Дмитренко, Ковтун, Кушніренко, Лещенко, Лісовий, Вовкодав (Недоля, 46, Сокуренко, 90+7), Соломка, Зеленевич, Трояновський (Воронченко, 90+2), Дегтярьов.
* * *
Відбулося жеребкування чвертьфінальної стадії Кубка України сезону 2016/2017. “Ворскла” отримала в суперники “Дніпро” і гратиме на виїзді, а “Полтава” прийматиме донецький “Шахтар”. Охтирський “Нафтовик-Укрнафта” поміряється силами із київським “Динамо”, ФК “Миколаїв” – із маріупольським “Іллічівцем”. Поєдинки чвертьфіналу мають відбутися 30 листопада.