“КрАЗ” щедро привітав рятувальників Полтавщини

Із нагоди професійного свята “АвтоКрАЗ” оригінально привітав рятівників Полтавщини – достроковим виконанням тендерних зобов’язань щодо виготовлення спеціального аварійно-рятувального автомобіля спеціального призначення.
Ключі від новенького піротехнічного автомобіля КрАЗ-5233ВЕ було вручено аварійно-рятувальному загону спеціального призначення головного управління ДСНС України в Полтавській області на урочистому засіданні з нагоди Дня рятівника. Передавав спецмашину рятувальникам голова обласної державної адміністрації Валерій Головко.
Спеціальна піротехнічна машина призначена для оперативного прибуття до місця виявлення вибухонебезпечних предметів, транспортування спеціального майна та спорядження, забезпечення робіт із розмінування та подальшого транспортування вибухонебезпечних предметів загальною вагою 2200 кг до місця знищення. Автомобіль виконує свої функції цілодобово, в зонах помірного й холодного клімату незалежно від пори року, при експлуатації на дорогах із різними покриттями та бездоріжжі.
Базується піротехнічне обладнання на бортовому всюдиході КрАЗ-5233 ВЕ (4х4). Спецавтомобіль обладнаний дворядною чотиридверною кабіною для розміщення семи осіб екіпажу, системою обігріву та вентиляції, протипожежним обладнанням, засобами зв’язку і системою навігації, електрообладнанням, лебідкою та іншим знаряддям, необхідним для виконання усього комплексу аварійно-рятувальних робіт.
Із вітальним словом на урочистому заході звернувся до рятівників генеральний директор ПАТ “АвтоКрАЗ” Роман Черняк. Він, зокрема, зазначив, що професія рятівника – одна з найбільш відповідальних і небезпечних у світі. Тому “КрАЗ” робить все, щоб оснастити спецпідрозділи ДСНС найпрогресивнішою добре екіпірованою технікою, щоб рятувальникам легше було виконувати весь комплекс робіт, пов’язаних із забезпеченням захисту населення і територій від аварій, наслідків стихії. Він побажав спецпідрозділу міцного здоров’я, відзначивши, що заняття спортом, зокрема футболом, якраз цьому і сприятиме. І на додачу подарував фірмовий м’яч полтавського ФК “Ворскла” із підписами усіх членів клубу. Музею підрозділу як подарунок до свята дісталась картина із КрАЗом.
Роман Черняк зазначив, що ПАТ “АвтоКрАЗ” має в арсеналі широкий модельний ряд пожежних і спеціальних автомобілів із оригінальними технічними рішеннями, сучасним оснащенням, високими надійністю і якістю. “З автомобілями КрАЗ ви успішно впораєтеся з будь-якими надзвичайними ситуаціями. Разом ми переможемо будь-яку стихію!” – наголосив він.

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Print Friendly, PDF & Email
Ви можете залишити коментар, або Трекбек з вашого сайту. Друкувати Друкувати

Залишити комментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.