Дебют року – переможний

У  Кременчуці на льодовій арені СК “Айсберг” ХК “Кременчук” відкрив для себе хокейний 2016 рік. У черговому турі хокейної Екстраліги України наші земляки приймали харківський “Витязь”. Перша зустріч виявилася досить напруженою. Усі чотири шайби були закинуті в другому періоді. В інші двадцятихвилинки тривала напружена позиційна боротьба із гострими моментами біля обох воріт. Остаточний рахунок – 3:1 (0:0; 3:1; 0:0) на користь ХК “Кременчук”. У другому матчі харків’яни активно протидіяли нашим землякам лише в першому періоді, коли зуміли відквитати пропущену шайбу. Втім на більше вони так і не спромоглися. Кременчужани додали у грі темпу і ще кілька разів засмутили голкіпера гостей – 6:1 (2:1, 1:0, 3:0).