“Карпати” – “Ворскла” – 1:3

Полтавська “Ворскла” у Львові зустрічалася із місцевими “Карпатами”. Зустріч почалася із неприємностей для полтавців. Господарі виконали навіс з правого флангу, Турсунов намагався винести м’яч зі штрафного, але надіслав його у ворота своєї команди – 1:0. На 38-й хвилині Баранник, який вийшов на поле, замінивши травмованого Ковпака, встановив рівновагу – 1:1. У другому таймі цей же футболіст вивів “зелено-білих” вперед – 1:2. А згодом Ткачук поставив остаточну крапку в цьому поєдинку – 1:3.
У звітній зустрічі за наших земляків грали: Богуш, Сапай, Даллку, Сімінін (Квасний, 90), Дитятьєв, Громов, Чеснаков, Ткачук, Скляр, Турсунов (Одарюк, 90), Ковпак (Баранник, 28).
Результати інших матчів 11-го туру: “Сталь” – “Дніпро” – 0:6, “Динамо” – “Шахтар” – 0:3, “Олімпік” – “Металіст” – 3:0, “Олександрія” – “Волинь” – 3:1, “Чорноморець” – “Металург” – 5:2, “Зоря” – “Говерла” – 2:1.