Перемога і поразка

У  другому турі Ліги чемпіонів київське “Динамо” здобуло свою першу перемогу у поточному розіграші, здолавши з рахунком 2:0 на стадіоні “Саммі Офер” у Хайфі клуб “Маккабі” з Тель-Авіва (Ізраїль). З самого початку гри кияни захопили ініціативу і вже на 4-й хвилині Ярмоленко з подачі Гонсалеса один на один переграє Райковича і забиває красень-гол. У середині тайму господарі активізувалися, але шанси забити гол були в обох команд. Другий тайм також розпочався зі швидкого голу “Динамо”. Цього разу з подачі того ж Гонсалеса м’яч у ворота “Маккабі” забив Мораєс. За підсумками двох турів київське “Динамо” у групі “G” нині посідає перше місце.
***
Із точністю до навпаки пройшов матч на стадіоні “Арена Львів” між донецьким “Шахтарем” та французьким “Парі Сен-Жерменом”. Щоправда, керівництво українського клубу ще напередодні заявило, що “ПСЖ” “значно потужніше за “Реал”. Уже на 7-й хвилині внаслідок невдалої гри оборони “гірників” Орьє забиває перший гол у їхні ворота. Швидкий гол вплинув на гру “Шахтаря”. Парижани включали високий пресинг, затискали “гірників” біля воріт. В одному з таких епізодів Луїз на 24-й хвилині забиває другий гол – 0:2. У другій половині гри донеччани змінили тактику, наполегливо атакували, але безрезультатно. Остаточну крапку на дев’яностій хвилині поставив Срна, який після удару Ібрагімовича забиває м’яч у свої ворота – 0:3.
Після другого туру без жодного очка і з різницею м’ячів 0:7 “Шахтар” посідає останнє місце у групі “А”.