Виїзні матчі

У  першій та другій лігах чемпіонату України з футболу зіграно четвертий тур. ФК “Полтава” на виїзді розписав мирову із МФК “Миколаїв”. На 6-й хвилині господарі відкрили рахунок із пенальті. У кінці першого тайму захисник МФК “Миколаїв” зрізав м’яч у власні ворота – 1:1. У другому таймі ініціативою на полі в основному володіли миколаївці. Втім наші земляки теж організовували небезпечні контратаки. Але забитих м’ячів вболівальники обох команд того дня більше не побачили.
Комсомольський “Гірник-Спорт” вдома мав зіграти із криворізьким “Гірником”. Але через сильну зливу матч перенесли на іншу дату. Друголіговий “Кремінь” у Сумах поступився “Барсі” – 0:1.
У турнірній таблиці першої ліги, маючи в активі по 13 очок, “Гірник-Спорт” посідає тринадцяту сходинку, а ФК “Полтава” – чотирнадцяту. Але у комсомольчан – гра в запасі. У другому дивізіоні “Кремінь” із п’ятьма очками – на дев’ятому місці.