Ще одна медаль у полтавську копилку

На ЄВРОПЕЙСЬКИХ іграх, які з 12 по 28 червня проходили у столиці Азербайджану Баку, в передостанній день змагань срібну медаль завоювала жіноча збірна України з баскетболу, у складі якої виступала вихованка  полтавського баскетболу Ольга Мазніченко. У фінальному поєдинку наші дівчата поступилися росіянкам з рахунком 17–22. Тож у “полтавському активі” ігор налічуються три медалі – одна срібна та дві бронзові. Як ми повідомляли раніше, третє місце у змаганнях з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 75 кілограмів посів Дмитро Пишков, ще одна бронза – у боксера Олександра Хижняка. Вітаємо наших земляків і пишаємося ними!
У загальнокомандному заліку збірна України, завоювавши 46 медалей (8 золотих, 14 срібних та 24 бронзових), посіла 8-ме загальнокомандне місце, а за кількістю медалей – п’яте!