Відбулися матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка України з футболу. Полтавська “Ворскла” грала на виїзді, у Києві, із донецьким “Олімпіком”. Як уже повідомляла “Зоря Полтавщини”, у першому поєдинку, який наші земляки проводили вдома, було зафіксовано нульову нічию. У другій зустрічі долю путівки до півфіналу вирішив єдиний м’яч, забитий футболістами “Олімпіка” на 54-й хвилині після виконання штрафного, – 1:0. За сумою двох матчів “Ворскла” вибула із подальшої боротьби за почесний трофей. А продовжили її, крім “Олімпіка”, “Динамо”, “Шахтар” та “Дніпро”.
“Олімпік” – “Ворскла” –1:0
Опубліковано: 10 Квітня 2015
![Друкувати Друкувати](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/plugins/wp-print/images/printer_famfamfam.gif)