Товариські матчі

Полтавська “Ворскла”, користуючись паузою, яка виникла у чемпіонаті, у Києві провела контрольний поєдинок з місцевим “Динамо”. Кияни грали без футболістів, яких викликали до національної збірної, а полтавці – без Громова – також гравця нашою головної команди. Вже на 12-й хвилині господарі відкрили рахунок. Матч проходив цікаво, безкомпромісно і жорстко. Арбітр показав сім жовтих карток, одна з яких перетворилася на червону. Але “динамівцям” за згодою сторін дозволили продовжувати матч у повному складі. У другому таймі “Ворскла” мала кілька нагод, щоб зрівняти рахунок, але сталося це вже у компенсований час. Нічию для “біло-зелених” приніс влучний удар Ковпака – 1:1.
Наступний матч чемпіонату наші земляки зіграють у суботу, 4 квітня, у Полтаві з дніпропетровським “Дніпром”.
***
ФК “Полтава”, готуючись до чергових поєдинків у першій лізі, у Харкові провів товариську гру з місцевим “Металістом”. Підопічні Федорчука зберегли свої ворота у недоторканості, але й засмутити голкіпера суперників не вдалося – 0:0.