Невдалий старт

В  Україні поновилися ігри у першій футбольній лізі. Представники Полтавщини на виїзді зіграли матчі 18-го туру і програли з однаковим рахунком – 0:2. Зокрема ФК “Полтава” у Києві поступився місцевому “Динамо-2”, пропустивши по м’ячу в кожному з таймів.
Комсомольський “Гірник-Спорт” напередодні зустрічі у Кіровограді з місцевою “Зіркою” підсилився нападником Івашком, який останнім часом виступав за ФК “Полтава”. Проте комсомольчанам це не допомогло, і вони також зазнали фіаско. Вже на 14-й хвилині матчу гості залишилися у меншості. За фол останньої надії вилучили Костюченка, а господарі реалізували пенальті. Закріпила свій успіх “Зірка” у другій 45-хвилинці.
Наступні матчі відбудуться у суботу, 28 березня. “Полтава” вдома приймає чернівецьку “Буковину”, а “Гірник-Спорт” у Комсомольську поміряється силами з “Динамо-2” (Київ). У турнірній таблиці комсомольчани – на третій сходинці, а полтавці – на восьмій серед  16-ти команд.