Поєдинки “Ворскли”

Полтавська “Ворскла” протягом п’яти днів провела два офіційних матчі. Спочатку наші земляки у першому поєдинку 1/4 фіналу розіграшу Кубка України на власному полі не зуміли здолати донецький “Олімпік” – 0:0. Повторна зустріч відбудеться 8 квітня. А у матчі 16-го туру полтавці вдома переграли ужгородську “Говерлу” – 2:0. На 30-й хвилині гравець гостей після небезпечного прострілу “ворсклян” зрізав м’яч у власні ворота, а на 75-й хвилині рахунок подвоїв Громов – 2:0.
Результати інших матчів 16-го туру: “Іллічівець” – “Зоря” – 2:1, “Металіст” – “Шахтар” – 2:2, “Металург” З – “Металург” Д – 0:1, “Олімпік” – “Динамо” – 0:1, “Волинь” – “Чорноморець” – 1:1, “Карпати” – “Дніпро” – 0:1.
Наступний матч наші футболісти зіграють у суботу, 14 березня, на виїзді з донецьким “Металургом”.