Полтавки – у чвертьфіналі

У  Дрогобичі Львівської області відбувся матч 1/8 фіналу Кубка України з футзалу серед жіночих команд. Місцевий “Медик” приймав полтавську “Ніку-ПНПУ”. Гра розпочалася численними атаками наших землячок. Підопічні Сергія Ягодкіна вже на п’ятій хвилині забили два голи – 0:2. Після цього господарки мали кілька нагод, щоб відзначитися, але змарнували їх. Більш досвідчені полтавки до перерви знову двічі засмутили “медиків” – 0:4. У другому таймі перевага “Ніки” була ще переконливвішою. У підсумку – 2:12. У полтавок забивали: п’ять разів – Маргарита Мочалова, тричі – Таїсія Бабенко, двічі – Валерія Єрмоленко, по одному м’ячу записали на власний рахунок Юлія Дударчук та Альона Деркач.
У чвертьфіналі “Ніка” зіграє з переможцем пари “Біличанка-2” (Коцюбинське) – “УАБС-НБУ” (Суми).